fbpx

Zobrazených 1–16 z 49 výsledkov

Tašky na víno, Príslušenstvo

Taška na víno Lakovaná luxusná

3.00

Tašky na víno, Príslušenstvo

Taška na víno Valentín s okienkom

2.00

Tašky na víno, Príslušenstvo

Taška na víno Valentín s uškami

2.00

Tašky na víno, Príslušenstvo

Darčekový obal Exlusive 1 flaša

1.99

Tašky na víno, Príslušenstvo

Darčekový obal Exlusive 2 flaše

2.99

Tašky na víno, Príslušenstvo

Darčekový obal Exlusive

3.99

Tašky na víno, Príslušenstvo

Darčeková kazeta so sklom na 2 fľaše

49.99

Tašky na víno, Príslušenstvo

Šachový box na 2 vína mahagon

50.00

Tašky na víno, Príslušenstvo

Mahagonový šachový box na 3 vína

59.99

Darčekové obal na vína
Rôzné vína sa hodia k rôznym príležitostiam a rovnako tak vyžadujú aj rôzne obaly. 

A ak darujeme výnimočné víno niekomu výnimočnému, potom samozrejme aj darčekový obal musí byť výnimočný. Pre túto príležitosť odporúčame určite vhodnú drevenú škatuľku alebo kazetu, ktorú môžeme opatriť napríklad osobným venovaním vo forme gravírovania alebo samolepkou.

Naše darčekové boxy na víno sú skutočne luxusnou záležitosťou! Hodia sa pre každú príležitosť a zaručene ich využijete ako originálny darčekový predmet aj pre tých najváženejších obchodných klientov!

Každý darčekový box na víno je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu. Elegantný dojem, ktorý vyvoláva, je umocnený vonkajším prevedením z červeného mahagónu alebo čierno sfarbenej umelej kože, vystlaný saténom alebo semišom. K dispozícii sú aj presklené boxy na víno, kde obsah Vášho darčekového boxu vynikne už pri jeho odovzdávaní!

Okrem úložného priestoru pre 1 až 3 fľaše disponujú naše darčekové boxy na víno tiež sadou užitočných pomôcok pre víno. V závislosti na zvolenom type darčekového boxu teda navyše získate príslušenstvo, obsahujúce okrem iného: otvárač a zátku na víno, krúžok na hrdlo fľaše, lievik, teplomer, strúhadlo a pod.

Ako špeciálny a originálny darček môžete využiť naše darčekové boxy na víno, ktorých vonkajšie prevedenie má podobu šachovnice. Samozrejmou súčasťou boxu je tiež komplexný set šachových figúrok, a Vám už teda nezostáva než sa plne oddať čaru hry a chuti!

Naozaj luxuxne pôsobia šachové darčekové sety s mahagónu až pre 3 vína. Obsahuje vínne príslušenstvo a šachovú sadu so šachovnicou.

Majte tak na mysli, že nielen etiketa je súčasťou vína, ale rovnako tak i dobre zvolený darčekový obal.

Na darčekový obaly vytlačíme vaše logo alebo venovanie.