Darčekové sety Vín

Krásne vinové sety pre milovníkov dobrého vína. Vína nikdy nie je dosť. O tom vie svoje každý poctivý milovník vína. Ten, kto miluje víno každou bunkou svojho tela, darčekový set 6 vín určite ocení. A aby toho nebolo málo, nejde len o taký hocijaký set. Vínové sety našej ponuky obsahujú jedinečné etikety, ktoré na seba nadväzujú a aj graficky spolu ladia. Set teda tvorí kompaktný celok a vínový set je plnohodnotným darčekom.

Ak sa vám dizajn alebo obsah etikiet vínneho setu nepozdáva, príďte s nápadom a vyskladáme spolu originálny set na mieru. Už jedno darčekové víno je úspechom každého gratulanta, nie to štyri. Vínové sety sú preto skvelým darčekom k oslave okrúhleho jubilea alebo na párty rozlúčky so slobodou.

Personalizované víno na mieru s venovaním a vlastným textom

Víno predsa zoženiete akékoľvek, avšak zároveň to musí byť aj pekný darček, ktorý má upútať aj oči. V tomto prípade by mnohí uvítali, keby si mohli konkrétnu etiketu vína aj sami navrhnúť.

Personalizované víno je vašou odpoveďou na mnohé vaše otázky. Darčeky sú predsa aj o tom, aby sme si ich vedeli dotvoriť podľa svojich najpresnejších predstáv a len vtedy môže konkrétne víno chutiť skutočne každému.

Personalizované vína vám dávajú vždy neobmedzené možnosti a schopnosť zapojiť vašu fantáziu na plné obrátky, aby výsledný darček stál skutočne za to. Pri svojom výbere môžeme staviť na konkrétne víno a vybrať mu aj tú najnetradičnejší variant etikiet, či samotného textu, ktorý nám len napadne. Stále predsa ešte platí, že najkrajšie darčeky sú vždy tie, ktoré aj sami dokážeme vyrobiť.

Poďme sa preto spolu podieľať na tvorbe vína ako darčeku, šitého vám priamo na mieru.

Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Active Filters: Clear Filters