Darčekové vína Ďakujem, Prepáč
Slovo ĎAKUJEM používame denne a práve preto častokrát stráca svoju gráciu i vážnosť. Vyjadrite tak svoju vďaku bez slov a nechajte to povedať darčekové víno za vás. Darované víno je už samo o sebe symbolom vďaky. A to platí dvojnásobne v prípade, že slová vďaky sú napísané ešte aj na etikete darčekového vína.

Vína Ďakujem, Merci alebo Thank you môžete doplniť o darčekovú kyticu červených ruží, ktorú nájdete tiež v našej ponuke. Takúto pozornosť ocenia najmä ženy a poďakovanie naberie ešte väčšiu vážnosť. Neváhajte a poďakujte sa originálnym spôsobom s nami! Víno Ďakujem.
Darčekové vína Najlepší priateľ
Mať dobrého priateľa je dar. Máte ho aj vy? Ak áno, dajte mu najavo, že si jeho priateľstvo vážite a považujete ho za toho najlepšieho priateľa. Skvelou formou ako mu to povedať je darčekové víno Najlepší priateľ, ktoré si môžete otvoriť pri spoločnom stretnutí.
Víno s venovaním pre najlepšieho priateľa môže byť skvelým darčekom k narodeninám, meninám alebo len tak, pre potešenie. Darčekové víno je darček pre priateľa ako vyšitý. Rovnako mu ním môžete poďakovať za to, že je a že vám pomohol v ťažkých chvíľach. A ak je vaše priateľstvo naozaj pevné, môžete mu darovať víno so zábavným nápisom bez toho, aby sa urazil.

Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov

Active Filters: Clear Filters