Halloweenske víno
Darčekové Halloweenske víno pre všetkých nadšencov sviatku Halloween. Strašidlá či halloween tekvice a omnoho viac, Naše daršekové vína su jedinečné a originálne.

Halloween nie je typickým sviatkom našej kultúry a taktiež u nás nemá dlhú tradíciu. Avšak my v tom nevidíme žiaden problém. Pre nadšencov toho najstrašidelnejšieho dňa roku prinášame edíciu darčekových vín so strašidelnou etiketou, ktorá naženie strach aj tomu najodvážnejšiemu!

Halloweenska tematika karnevalov a mnohých párty stojí na detailoch. Skvelým detailom je darčekové víno s etiketou strašidiel a podivných bytostí – halloweenske víno. Ak ste boli na halloweensku párty pozvaný alebo ste jej organizátorom, nezabudnite na originálne halloweenske darčekové víno alebo zábavné vína, ktoré rozbehnú každú strašidelnú párty. Alebo sa bojíte?

Personalizované víno na mieru s venovaním a vlastným textom

Víno predsa zoženiete akékoľvek, avšak zároveň to musí byť aj pekný darček, ktorý má upútať aj oči. V tomto prípade by mnohí uvítali, keby si mohli konkrétnu etiketu vína aj sami navrhnúť.

Personalizované víno je vašou odpoveďou na mnohé vaše otázky. Darčeky sú predsa aj o tom, aby sme si ich vedeli dotvoriť podľa svojich najpresnejších predstáv a len vtedy môže konkrétne víno chutiť skutočne každému.

Personalizované vína vám dávajú vždy neobmedzené možnosti a schopnosť zapojiť vašu fantáziu na plné obrátky, aby výsledný darček stál skutočne za to. Pri svojom výbere môžeme staviť na konkrétne víno a vybrať mu aj tú najnetradičnejší variant etikiet, či samotného textu, ktorý nám len napadne. Stále predsa ešte platí, že najkrajšie darčeky sú vždy tie, ktoré aj sami dokážeme vyrobiť.

Poďme sa preto spolu podieľať na tvorbe vína ako darčeku, šitého vám priamo na mieru.

Zobrazených 1–12 z 19 výsledkov

Active Filters: Clear Filters