Vianočné víno, Novoročné vína

Počas roka neexistujú slávnostnejšie chvíle, než tie vianočné. K takýmto chvíľam neodmysliteľne patrí množstvo návštev a milých rodinných posedení. Prísť na návštevu s prázdnymi rukami sa jednoducho nehodí. Pokiaľ však prídete s fľašou vínka, určite zabodujete. O to viac, ak siahnete po darčekovom víne s vianočnou etiketou.

Obdobie Vianoc je obdobím želaní. Zaželajte svojim blízkym krásne Vianoce pomocou originálnej etikety. Na jej vyhotovení sme si dali záležať. Etikety na vianočné darčekové víno sme vyzdobili vianočnými škriatkami, sobmi a inými veselými ozdobami. Po Vianociach nasledujú oslavy Nového roka. V ponuke preto nájdete darčekové novoročné vína s venovaním pokojných vianočných sviatkov a šťastného Nového roka. Varené vianočné víno k sviatkom neodmysliteľne patrí.

Novoročné darčekové víno na Silvester

Nový rok si vyžaduje špeciálny prípitok! Pripite si na šťastný Nový rok tak, ako ste si doposiaľ ešte nepripíjali. A ako inak, než vínom s etiketou Happy New Year? Obdarujte svojich priateľov fľašou vína so želaním Pokojných Vianoc a Šťastného Nového roka.

A kedy takúto nádhernú tematickú fľašu otvoriť ak nie počas Silvestra? Silvestrovská noc a oslavy Nového roku sa predsa bez alkoholu nezaobídu. Novoročné šampanské a novoročné víno by malo na každej poriadnej oslave tiecť potokom. Tak sa poriadne pripravte na tohtoročné oslavy privítania ďalšieho roku a zadovážte si chutné novoročné darčekové víno.

Personalizované vianočné víno na mieru s venovaním a vlastným textom

Víno predsa zoženiete akékoľvek, avšak zároveň to musí byť aj pekný darček, ktorý má upútať aj oči. V tomto prípade by mnohí uvítali, keby si mohli konkrétnu etiketu vína aj sami navrhnúť.

Personalizované vianočné víno je vašou odpoveďou na mnohé vaše otázky. Darčeky sú predsa aj o tom, aby sme si ich vedeli dotvoriť podľa svojich najpresnejších predstáv a len vtedy môže konkrétne víno chutiť skutočne každému.

Zobrazených 1–12 z 64 výsledkov

Active Filters: Clear Filters