fbpx

Darčekové víno Narodeniny MIX

11.99

Vína už nemusia byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom – neobyčajné chutné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom.

Víno na narodeniny je klasikou, ktorou nesklamete žiadneho oslávenca. Ak sa chcete od ostatných gratulantov odlíšiť, mali by ste siahnuť po darčekovom víne s nápaditou etiketou. V špeciálnej ponuke je vybraných 10 najobľúbenejších darčekových etikiet.

Vyberať si môžete z veselých farebných etikiet, rôznych nápisov, blahoželaní či etikety s číslicou, ktorú vyberte podľa veku oslávenca. V prípade záujmu je u nás možné zakúpiť si víno s vlastnou navrhnutou etiketou. Etiketa na mieru môže obsahovať čokoľvek od vlastného textu, venovania, obrázku či fotografie – možnosti sú skoro neobmedzené. O všetko sa postaráme za vás – na možnosť navrhnúť etiketu na mieru sa nevzťahuje akcia na Zlavomate ani žiadne vouchre.

Náš široký sortiment zahŕňa vtipné, ale aj serióznejšie a luxusnejšie etikety s nápaditým a originálnym dizajnom. Okrem druhu etikety a jej dizajnu si možno zvoliť druh darčekového vína

Predávame neobyčajné chutné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom. Povedz to vínom, povedz to inak a osláv narodeninovú párty či meniny originálne a zábavne.

Aké vína ponúkame nájdeš v sekcií vina. Pri objednávaní prosím do poznámky treba uviesť aké víno ste si vybrali.

TÁTO POLOŽKA SA DÁ ZAKÚPIŤ LEN SO ZAKÚPENÝM VOUCHEROM OD ZĽAVOMATU ! BEZ PLATNÉHO VOUCHERU NEBUDE OBJEDNÁVKA AKCEPTOVANÁ !

 

Zrušiť výber