Darčekové víno zlaté Narodeniny Výročie Zlato

17.2529.25

Vymazať

Hľadáte niečo originálne a luxusné ? Priesvitne etikety sa špeciálne hodia na vína so zlatom. Priehľadná fľaša a priehľadné etikety dajú obzvlášť vyniknúť zlatými 23 karátovým lupeňom.

Zároveň etiketa si zachováva svoju účel a dáva jasnú správu obdarovanému. Samotné etikety na víno sú personalizované, takže všetko vám upravíme podľa vášho želania a hlavne je to ZADARMO. Stačí do poznámky pri objednávke napísať všetky zmeny, ktoré si prajete a my to zrealizujeme.  Plníme vaše sny. Vino s etikou na všetky príležitosti.

Voľba etikety je len na vás. Máme najširší výber etikiet v SR, cez 500 personalizovaných etikiet a neustále ich dopĺňame.

Darčekové víno s priesvitnou etiketou je originál, ktorý nesklame žiadneho oslávenca. Ak sa chcete od ostatných gratulantov odlíšiť, mali by ste siahnuť po darčekovom víne s priesvitnou etiketou

Náš široký sortiment zahŕňa vtipné, ale aj serióznejšie a luxusnejšie etikety s nápaditým a originálnym dizajnom. Okrem druhu etikety a jej dizajnu si možno zvoliť druh darčekového vína. 

Predávame neobyčajné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom. Povedz to vínom, povedz to inak a osláv narodeninovú párty či meniny originálne a zábavne.

Darujte darčekové víno s etiketou vyznania lásky či poďakovaním a napíšte tak úplne nový príbeh aj vy!

Víno nemusí byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom.U nás nájdete a kúpite to, čo nikde inde nenájdete. Najširšia ponuka darčekových vín a stále ju rozširujeme – darčekové víno na každú príležitosť.

Popis

Darčekové víno Narodeniny Zlato s priesvitnými etiketami

Darčekové vína sú momentálne veľkou vychytávkou. Klasickým a ničím nezaujímavým vínam už odzvonilo. Darovať víno z obchodu vie totiž každý. Avšak, ak podarujete darčekové víno s vtipnou etiketou, gratuláciou alebo osobným venovaním, tak si obdarovaný bude istý, že ste si na darčeku dali záležať.

Tradícia, ktorá pretrvala

Víno je samo o sebe nápojom s dlhou históriou. To zlaté mnohí pokladajú len za výmysel doby či nový trend. Avšak, zlato už v renesančných dobách okrem šperkov, dekorácií či stien palácov zdobilo aj jedlá a nápoje panovníkov, šľachty i inteligencie. Ligotajúce lupienky boli jednoducho symbolom bohatstva, úspechu, šťastia a prosperity.

V súčasnosti nemusíme byť členmi kráľovského dvora, aby sme si mohli vychutnávať 23-karátové víno. Stačí si vybrať spomedzi šumivých i nešumivých zlatých vín v 0,5 l alebo 0,75 l exkluzívnej fľaši z našej ponuky.

Personalizované etikety sú samozrejmosťou a sú ZADARMO.

Zlaté šumivé víno so zlatom 23 karátovými lupeňmi zlata má charakteristickú prenikavú arómu s nádychom muškátu a bazového kvetu. Víno má nižší obsah kyselín, čo dopĺňa celkovú harmóniu a chuť. Je tiež známe pod ľudovým označením zlaté šampanské.

PRIPÍJAŤ SI BUDETE SKUTOČNE NA ZDRAVIE

Či už plánujete zlatým vínom ponúknuť hostí alebo ho podarovať niekomu, na kom vám záleží pri špeciálnej príležitosti, prípitok s ním nadobudne naozaj iný rozmer. Zlato vo víne, napriek tomu, že je kovom, môže byť konzumované bez rizika.

Navyše je známe, že má na organizmus blahodarné antibakteriálne účinky. Svojimi schopnosťami viazať na seba toxické látky a ťažké kovy napomáha ich vylučovaniu z tela.

Pridajte k tomu pozitívne účinky vína a vznikne kombinácia, s ktorou si budete štrngať na zdravie naozaj doslovne.

Lahodné slovenské víno s 23-karátovým zlatom však nemusí byť jediným prekvapením. Fľašu môžete spestriť etiketou s osobným venovaním či fotografiou, vďaka ktorej spravíte významný deň obdarovanej osoby ešte špeciálnejším.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.9 kg
Rozmery 7 × 7 × 30 cm
Druh vína

VÍNO S 23 KARÁTOVÝM ZLATOM 1,75 L – Irsai Oliver Limbach (biele polosladké), VÍNO S 23 KARÁTOVÝM ZLATOM 0,75 L – Irsai Oliver Limbach (biele polosladké), ŠUMIVÉ VÍNO S 23 KARÁTOVÝM ZLATOM 0,75 L – Irsai Oliver Limbach (biele polosladké)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Darčekové víno zlaté Narodeniny Výročie Zlato”