fbpx

Darčekové víno s etiketou

Darčekové víno s etiketou

Vína už nemusia byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom – neobyčajné chutné darčekové víno s myšlienkou a vlastným príbehom. Špeciálne dni a aj ľudia si predsa zaslúžia špeciálny prípitok. 

Túžite svojho blízkeho potešiť darčekom, ktorý povie viac než tisíc slov? Tradícia darovania vína pravdepodobne existuje tak dlho ako víno samo. A práve jeho veľkí milovníci založili e-shop Povedztovinom.sk, ktorý dáva vrúcnym prianiam, gratuláciám či úprimným poďakovaniam originálnu hmotnú podobu – darčekové víno s personalizovanými etiketami.

O kvalitný tekutý obsah sortimentu sa starajú lokálne rodinné vinárstva Ostrožovič, Zápražný, Víno Jano Limbach, Pivnica Tibava a ponuku kvalitných slovenských vín neustále rozširujeme. 

Tieto kvalitné slovenské značky už roky píšu svoju vinohradnícku históriu. Vďaka darčekovým dreveným obalom a osobným etiketám máte možnosť zdieľať ich dielo a akostnú chuť unikátnym spôsobom v tých najkrajších okamihoch života aj s ostatnými. Prispievať k tradícii tak môžete vlastnými príbehmi a to s ľuďmi, na ktorých vám skutočne záleží.

Darčekové víno s etiketou
Ostrozovic vina

Na výber máte cez 500 typov etikiet, úprava na mieru je už v cene.

Želaniam a kreativite sa však medze nekladú a víno je možné ozdobiť aj vlastným návrhom s fotografiou, ktorý s radosťou vyhotovia presne podľa vašich predstáv. Vynímať sa tak môže na ktorejkoľvek fľaši bieleho, ružového či červeného vína z lokálnej produkcie.

Špeciálnu príležitosť patrične oslávite aj so šumivým vínom, no skutočne luxusnú bodku za gratuláciu dá to s 23-karátovým zlatom.

Vína už nemusia byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom – neobyčajné chutné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom. Špeciálne dni a aj ľudia si predsa zaslúžia špeciálny prípitok.

Pridaj komentár