Darčekové víno Valentín 35

10.5029.25

Vymazať

POVEZD TO VÍNOM a urobte každú príležitosť výnimočnou darčekovým vínom s venovaním.

Chcete zmeniť text či farbu pozadia na darčekových etiketách ? Pridať Vašu fotografiu ? Samozrejme sme tu pre Vás a max. do 24h Vám to upravíme podľa Vášho želania k Vašej spokojnosti akékoľvek darčekové víno s etiketou.

Máte nápad alebo aj nie ? nevadí, my Vám vytvoríme darčekové víno s etiketou šitú na mieru podľa Vašich predstáv a zadania pre akúkoľvek príležitosť. Darčekové vína nemusia byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom!

Popis

Darčekové víno – povedz to vínom …

Darčekové víno od PovedzToVínom.sk sú jedinečným a originálnym darčekom, ktorý zanechá v duši obdarovaného hlbokú stopu. Neexistuje klasickejší a originálnejši darček ako sú darčekové vína s venovaním. Darčekové víno nemusí byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom ! U nás nájdete a kúpite to, čo nikde inde nenájdete. Najširšia ponuka darčekových vín a stále ju rozširujem – darčekové víno od A po Z.

Víno je dokonalým darčekom pre kohokoľvek – kolegu,priateľa, rodinného príslušníka, známeho ale aj na spríjemnenie romantických chvíľ so svojim partnerom. Naše darčekové vína s venovaniami nie sú iba obyčajným darčekom – sú zážitkom. Urobte každú príležitosť výnimočnou a povedz to vínom …

Chcete zmeniť text za svoj vlastný ? či farbu pozadia na ponúkaných etiketách ? Pridať Vašu fotografiu ? sme tu pre Vás a max. do 24h Vám to upravíme podľa Vášho želania k Vašej spokojnosti. Máte nápad alebo aj nie ? nevadí. My Vám vytvoríme darčekovú etiketu šitú na mieru podľa Vašich predstáv a zadania pre akúkoľvek príležitosť.

Vína nemusia byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.9 kg
Rozmery 7 × 7 × 30 cm
Druh vína

TIBAVA – Rízling rýnsky r.2017 (Biele suché, 0,75l), TIBAVA – Frankovka modrá r.2018 (Červené polosladké, 0,75l), ELESKO – Frankovka modrá rosé r.2018 (Ružové polosladké, 0,75l), ELESKO – Pálava „1“ r.2018 (Biele, suché, 0,75L), ELESKO – Zweigeltrebe 2018 (červené, suché, 0,75l), VÍNO S 23 KARÁTOVÝM ZLATOM 1,75 L – Irsai Oliver Limbach (biele polosladké), VÍNO S 23 KARÁTOVÝM ZLATOM 0,75 L – Irsai Oliver Limbach (biele polosladké), ZÁPRAŽNÝ – Hron 2016 (Červené suché, 0,75l), ZÁPRAŽNÝ – Rýzlink Rýnsky 2017 (Biele polosuché, 0,75l)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Darčekové víno Valentín 35”