Darčekové víno Laska vianočná

13.9925.00

Zrušiť výber

Počas roka neexistujú slávnostnejšie chvíle, než tie vianočné. K takýmto chvíľam neodmysliteľne patrí množstvo návštev a milých rodinných posedení. Prísť na návštevu s prázdnymi rukami sa jednoducho nehodí. Pokiaľ však prídete s fľašou vínka, určite zabodujete. O to viac, ak siahnete po darčekovom víne s vianočnou etiketou.

Obdobie Vianoc je obdobím želaní. Zaželajte svojim blízkym krásne Vianoce pomocou originálnej etikety. Na jej vyhotovení sme si dali záležať. Etikety na vianočné darčekové víno sme vyzdobili vianočnými škriatkami, sobmi a inými veselými ozdobami. Po Vianociach nasledujú oslavy Nového roka. V ponuke preto nájdete darčekové novoročné vína s venovaním pokojných vianočných sviatkov a šťastného Nového roka. Varené vianočné víno k sviatkom neodmysliteľne patrí.

V prípade záujmu je u nás možné zakúpiť si víno s vlastnou navrhnutou etiketou. Etiketa na mieru pre zákazníka môže obsahovať vlastnú fotografiu, ľubovoľný text a farebné prevedenie.

Okrem druhu etikety a jej dizajnu si možno zvoliť druh darčekového vína.

Zdielajte tento produkt!

Popis

Darčekové víno Vianočná láska

Darčekové vína sú momentálne veľkou vychytávkou. Klasickým a ničím nezaujímavým vínam už odzvonilo. Darovať víno z obchodu vie totiž každý. Avšak, ak podarujete darčekové víno s vtipnou etiketou, gratuláciou alebo osobným venovaním, tak si obdarovaný bude istý, že ste si na darčeku dali záležať.

Dobrý pomer ceny a kvality vín spolu s krásnym obalom je zárukou úspechu. Darujte darčekové víno k sviatku a vyčarujte úsmev na tvári svojim blízkym v bežný deň alebo k príležitosti sviatku.

Stačí si vybrať

Náš široký sortiment zahŕňa vtipné, ale aj serióznejšie a luxusnejšie etikety s nápaditým a originálnym dizajnom. Okrem druhu etikety a jej dizajnu si možno zvoliť druh darčekového vína. Biele alebo červené? Aké chutí obdarovanému? V ponuke sú vína v základnom rozmere 7 x 7 x 30 cm s hmotnosťou 0,9 kg. Vyberať si môžete z vín zoradených do niekoľkých kategórii a tiež ich možno filtrovať podľa ceny. K vínam je možné prikúpiť aj darčekovú tašku a tak bude Vaše darčekové víno dokonalé.

Čím väčšia originalita, tým lepšie

Vďaka širokej škále kategórii si každý príde na svoje. A ak aj nie, žiadny problém. Hoci je darčekové víno samo o sebe originálne, v prípade záujmu je u nás možné zakúpiť si víno s vlastnou navrhnutou etiketou. Etiketa na mieru pre zákazníka môže obsahovať vlastnú fotografiu, ľubovoľný text a farebné prevedenie. Nemusíte sa báť, že zhotovenie etikety bude trvať týždne. Etiketu zhotovíme rýchlo, zvyčajne do 24 hodín a postaráme sa aj o rýchle doručenie.

Vína ku každej príležitosti, ku každému sviatku

Víno je dokonalým darčekom pre kohokoľvek – kolegu,priateľa, rodinného príslušníka, známeho ale aj na spríjemnenie romantických chvíľ so svojim partnerom. Je ideálne na darovanie v sviatkoch na narodeniny, meniny, valentína, halloween, vianoce, silvester, deň žien či otcov či na svadbu ale firemnú príležitosť.

Víno nemusí byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom.U nás nájdete a kúpite to, čo nikde inde nenájdete. Najširšia ponuka darčekových vín a stále ju rozširujeme – darčekové víno na každú príležitosť.

Darujte darčekové víno s etiketou vyznania lásky či poďakovaním a napíšte tak úplne nový príbeh aj vy!

Okrem druhu etikety a jej dizajnu si možno zvoliť druh darčekového vína.

Ďalšie informácie

Hmotnosť0.9 kg
Rozmery7 × 7 × 30 cm
Druh vína

TIBAVA – Moravský muškát r.2017 (Biele polosladké, 0,75l), TIBAVA – Frankovka modrá r.2018 (Červené polosladké, 0,75l), ELESKO – Frankovka modrá rosé r.2018 (Ružové polosladké, 0,75l), ELESKO – Pálava „1“ r.2018 (Biele, suché, 0,75L), ELESKO – Zweigeltrebe r.2018 (Červené, suché, 0,75l), ELESKO – Sauvignon r. 2018 (Biele, suché, 0,75L), OSTROŽOVIČ – Lipovina r. 2016 Tokaj (Biele polosuché, 0,75l), OSTROŽOVIČ – Muškát žltý r. 2016 Tokaj (Biele polosuché, 0,75l), OSTROŽOVIČ – Frankovka modrá r. 2018 Tokaj (Ružové polosuché, 0,75l), OSTROŽOVIČ – Furmit r. 2017 Tokaj (Biele polosuché, 0,75l), OSTROŽOVIČ – Nobis r. 2016 Tokaj (Červené suché, 0,75l), 23 KARÁTOVÉ ZLATO 0,5l – Irsai Oliver Limbach (Biele polosladké), 23 KARÁTOVÉ ZLATO 0,75l – Irsai Oliver Limbach (Biele polosladké), ZÁPRAŽNÝ – Cabernet Sauvignon Rosé 2018 (Ružové suché, 075l), ZÁPRAŽNÝ – Cabernet Sauvignon 2016 (Červené suché, 0,75l), ZÁPRAŽNÝ – Hron 2016 (Červené suché, 0,75l), ZÁPRAŽNÝ – Rýzlink Rýnsky 2017 (Biele polosuché, 0,75l), ZÁPRAŽNÝ – Muller Thurgau 2018 (Biele suché, 0,75l), ZÁPRAŽNÝ – Tramín Červený 2018 (Biele suché, 0,75l)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Darčekové víno Laska vianočná”