Darčekovo – Váš darčekovy svet s najoriginálnejšími darčekmy

Handmade darčeky s darčekovými vínami

Darčekové sady – prekvapujúco krásne a originálne darčeky – Firemné darčekové sety. Úžasné darčeky, plné prekvapenia a handmade darčekových výrobcov.

Jedinečné darčekové vína s venovaním v najširšej ponuke na Slovenku. Ponúkame firemné darčekové sety, narodeninové darčeky, vianočné darčeky, originálne darčeky, krásne darčeky od handmade výrobcov.

Darčekovo

Ako na darčeky – darčekové sady

Rozhodovanie o výbere vhodného darčeka je rovnako ťažké v súkromnej, ako aj v pracovnej sfére. Snažíme sa priniesť vám niekoľko nápadov a faktov na tému výberu reklamných predmetov a uľahčiť tým vaše rozhodovanie. Pri výbere správneho darčekového predmetu je dobré vedieť komu má byť určený. Vytipujte si cieľovú skupinu. Sú to ženy, muži alebo deti, v akom sú veku, aké majú záujmy, žijú v meste alebo na dedine, aký máte rozpočet a koľko kusov potrebujete.

Darčekovo

Rozmýsľate ako odmeniť Vašich zamestancov a

budovať tak ich loajalitu k firme ?

Najčastejším dôvodom prečo firmy objednávajú reklamné predmety je poďakovanie za spoluprácu v uplynulom roku. Inými slovami, ide o vianočné darčeky pre zákazníkov alebo zamestnancov. Sezóna vrcholí týždeň pred sviatkami. V čase vianočných a koncoročných večierkov. Ďalšími príležitosťami sú  napríklad prezentácie, oslava výročia, otvorenie novej prevádzky či iná slávnostná udalosť.

Odporúčané darčekové vína

-41%

Najpredávanejšie darčekové vína

Personalizované víno

16.99 9.99
-33%

Jubileum, okrúhle VÝROČIA

Darčekové víno Narodeniny Dvacina

11.99 7.99
-33%

Najpredávanejšie darčekové vína

Darčekové víno Poďakovanie

11.99 7.99
-33%

Jubileum, okrúhle VÝROČIA

Darčekové víno Narodeniny Výročie

11.99 7.99
-33%

Najpredávanejšie darčekové vína

Darčekové víno Zaľúbený ILoveYou

11.99 7.99
Darčekovo