fbpx

Personalizované darčekové víno

Pri objednávke prosím napíšte do poznámky požadovanú zmenu na etikete (meno oslávenca, vek, dátum narodenia, blahoželanie, farbu či iné). 

Takéto zmeny sú na všetkých etiketách ZADARMO !  Cena darčekového vína je vrátane etikety a zmien.

Personalizované darčekové víno
Personalizované darčekové víno

V prípade, že máte záujem o vlastnú personalizovanú etiketu s fotografiu, pošlite fotografiu na info@povedztovinom.sk a takúto etiketu treba objednat na :

https://povedztovinom.sk/personalizovane-darcekove-vino/

Vína už nemusia byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom – neobyčajné chutné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom. Špeciálne dni a aj ľudia si predsa zaslúžia špeciálny prípitok. 

Personalizované darčekové víno
personalizovana etiketa na víno
Personalizované darčekové víno
personalizovaná etiketa

Personalizované víno na mieru s venovaním a vlastným textom

Víno predsa zoženiete akékoľvek, avšak zároveň to musí byť aj pekný darček, ktorý má upútať aj oči. V tomto prípade by mnohí uvítali, keby si mohli konkrétnu etiketu vína aj sami navrhnúť.

Personalizované víno je vašou odpoveďou na mnohé vaše otázky. Darčeky sú predsa aj o tom, aby sme si ich vedeli dotvoriť podľa svojich najpresnejších predstáv a len vtedy môže konkrétne víno chutiť skutočne každému.

Personalizované darčekové víno
personalizovaná etiketa

Personalizované vína vám dávajú vždy neobmedzené možnosti a schopnosť zapojiť vašu fantáziu na plné obrátky, aby výsledný darček stál skutočne za to. Pri svojom výbere môžeme staviť na konkrétne víno a vybrať mu aj tú najnetradičnejší variant etikiet, či samotného textu, ktorý nám len napadne. Stále predsa ešte platí, že najkrajšie darčeky sú vždy tie, ktoré aj sami dokážeme vyrobiť.

Poďme sa preto spolu podieľať na tvorbe vína ako darčeku, šitého vám priamo na mieru.

 

Pridaj komentár