Priesvitné etikety
Hľadáte niečo originálne a luxusné ? Priesvitne etikety sa špeciálne hodia na vína so zlatom. Priehľadná fľaša a priehľadné etikety dajú obzvlášť vyniknúť zlatými 23 karátovým lupeňom.

Zároveň etiketa si zachováva svoju účel a dáva jasnú správu obdarovanému. Voľba etikety je len na vás. Máme najširší výber etikiet v SR a ti až cez 500 perosonalizovaných etikiet a neustále ich dopĺňame.

Samotné etikety na víno sú personalizované, takže všetko vám upravíme podľa vášho želania a hlavne je to ZADARMO. Vino s etikou na všetky príležitosti.

Tradícia, ktorá pretrvala

Víno je samo o sebe nápojom s dlhou históriou. To zlaté mnohí pokladajú len za výmysel doby či nový trend. Avšak, zlato už v renesančných dobách okrem šperkov, dekorácií či stien palácov zdobilo aj jedlá a nápoje panovníkov, šľachty i inteligencie. Ligotajúce lupienky boli jednoducho symbolom bohatstva, úspechu, šťastia a prosperity.

V súčasnosti nemusíme byť členmi kráľovského dvora, aby sme si mohli vychutnávať 23-karátové víno. Stačí si vybrať spomedzi šumivých i nešumivých zlatých vín v 0,5 l alebo 0,75 l exkluzívnej fľaši z našej ponuky.

Personalizované etikety sú samozrejmosťou a sú ZADARMO.

Zlaté šumivé víno so zlatom 23 karátovými lupeňmi zlata má charakteristickú prenikavú arómu s nádychom muškátu a bazového kvetu. Víno má nižší obsah kyselín, čo dopĺňa celkovú harmóniu a chuť. Je tiež známe pod ľudovým označením zlaté šampanské.

zlate-darcekove-vino

Zobrazených 1–12 z 32 výsledkov

Active Filters: Clear Filters