Taška na víno Lakovaná luxusná

3.00

Na sklade

Tašky na víno sú vyrobené z lesklého lakovaného papiera.
Vďaka zosilnené lepenke na hornom okraji a dnu z pevného kartónu, zaistí pohodlnú a bezpečnú manipuláciu.
Tieto tašky na víno z lakovaného papiera sú s uchom z bielej bavlny.
Pre jedinečnú formu prezentácie Vašej firmy odporúčame potlač tašiek.

Luxusné darčekové tašky na víno!
Tašky na víno sú vyrobené z lesklého lakovaného papiera. Vďaka zosilnené lepenke na hornom okraji a dnu z pevného kartónu, zaistí pohodlnú a bezpečnú manipuláciu.

Tašky na víno z odolného materiálu v luxusnom prevedení.
Povrazové ucho v hodvábnom vzhľade.
Materiál: kraftový papier s lesklou lamináciou.
Plošná hmotnosť: 170 g / m2

Popis

Lakovaná taška na víno luxusná

Štýlová a elegantná papierová taška na víno! S nosnými uškami z točeného papierového motúza. Do tejto elegantnej tašky zabalíte Vaše víno či sekt ľahko, rýchlo a navyše štýlovo. Praktické nosné ucho a spevnené kartónové dno zaistí bezpečnú manipuláciu. Tieto darčekové obaly na víno sú ideálne pre balenie 1 fľaše.

Stačí si vybrať

Náš široký sortiment zahŕňa vtipné, ale aj serióznejšie a luxusnejšie etikety s nápaditým a originálnym dizajnom. Okrem druhu etikety a jej dizajnu si možno zvoliť druh darčekového vína. Biele alebo červené? Aké chutí obdarovanému? V ponuke sú vína v základnom rozmere 7 x 7 x 30 cm s hmotnosťou 0,9 kg. Vyberať si môžete z vín zoradených do niekoľkých kategórii a tiež ich možno filtrovať podľa ceny. K vínam je možné prikúpiť aj darčekovú tašku a tak bude Vaše darčekové víno dokonalé.

Čím väčšia originalita, tým lepšie

Vďaka širokej škále kategórii si každý príde na svoje. A ak aj nie, žiadny problém. Hoci je darčekové víno samo o sebe originálne, v prípade záujmu je u nás možné zakúpiť si víno s vlastnou navrhnutou etiketou. Etiketa na mieru pre zákazníka môže obsahovať vlastnú fotografiu, ľubovoľný text a farebné prevedenie. Nemusíte sa báť, že zhotovenie etikety bude trvať týždne. Etiketu zhotovíme rýchlo, zvyčajne do 24 hodín a postaráme sa aj o rýchle doručenie.

Vína ku každej príležitosti, ku každému sviatku – Darčeková kazeta

Víno je dokonalým darčekom pre kohokoľvek – kolegu,priateľa, rodinného príslušníka, známeho ale aj na spríjemnenie romantických chvíľ so svojim partnerom. Je ideálne na darovanie v sviatkoch na narodeniny, meniny, valentína, halloween, vianoce, silvester, deň žien či otcov či na svadbu ale firemnú príležitosť.

Víno nemusí byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom.U nás nájdete a kúpite to, čo nikde inde nenájdete. Najširšia ponuka darčekových vín a stále ju rozširujeme – darčekové víno na každú príležitosť.

Darujte darčekové víno s etiketou vyznania lásky či poďakovaním a napíšte tak úplne nový príbeh aj vy!

nezabudnite na taška na víno. – Lakovaná taška na víno luxusná

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Taška na víno Lakovaná luxusná”