Valentínske víno

Valentínske víno je skvelým nápadom ako potešiť svoju milovanú polovičku! “Všetko čo potrebujete k životu je láska, ale sem tam pohárik vína tiež neuškodí”

Deň svätého Valentína sa teší veľkej popularite. Kytica ruží, chutná večera a dobré víno je základom úspechu krásneho valentínskeho večera. Ale čo tak prísť s niečím novým? Obdarujte svoju polovičku vínom, ktoré vyzná lásku za vás. Víno pre lásku alebo Valentínske darčekové víno je vždy dobrý nápad!

Darčekové vína s valentínskou tematikou sú univerzálnym darčekom pre ženy a aj pre mužov. Bohatá ponuka zamilovaných etikiet, ktoré nešetria vyznaniami lásky, si získa náklonnosť behom sekundy. Povedzte darčekovým vínom to, čo vyslovujete denne a čo častokrát bohužiaľ zovšednieva.

Vína už nemusia byť nudným a nič nehovoriacim darčekom ! Valentínske víno od povedz to vínom.

Personalizované víno na mieru s venovaním a vlastným textom

Víno predsa zoženiete akékoľvek, avšak zároveň to musí byť aj pekný darček, ktorý má upútať aj oči. V tomto prípade by mnohí uvítali, keby si mohli konkrétnu etiketu vína aj sami navrhnúť.

Personalizované víno je vašou odpoveďou na mnohé vaše otázky. Darčeky sú predsa aj o tom, aby sme si ich vedeli dotvoriť podľa svojich najpresnejších predstáv a len vtedy môže konkrétne víno chutiť skutočne každému.

Personalizované vína vám dávajú vždy neobmedzené možnosti a schopnosť zapojiť vašu fantáziu na plné obrátky, aby výsledný darček stál skutočne za to. Pri svojom výbere môžeme staviť na konkrétne víno a vybrať mu aj tú najnetradičnejší variant etikiet, či samotného textu, ktorý nám len napadne. Stále predsa ešte platí, že najkrajšie darčeky sú vždy tie, ktoré aj sami dokážeme vyrobiť.

Poďme sa preto spolu podieľať na tvorbe vína ako darčeku, šitého vám priamo na mieru.

Zobrazených 1–12 z 84 výsledkov

Active Filters: Clear Filters