Narodeninové víno, darčekové víno k meninám
Víno na narodeniny je klasikou, ktorou nesklamete žiadneho dospelého oslávenca. Ak sa chcete od ostatných gratulantov odlíšiť, mali by ste siahnuť po darčekovom víne s nápaditou etiketou.

Darčekové víno s nápisom Všetko najlepšie rozbehne každú narodeninovú párty. Vyberať si môžete z veselých farebných etikiet, rôznych nápisov, blahoželaní. Dokonca sú v ponuke etikety s číslicou, ktorú vyberte podľa veku oslávenca.

Aj víno na meniny môže byť špeciálne. Darčekové víno s menom oslávenca a blahoprianím je tromf v rukách toho, kto po ňom siahne. Je oslávenec milovníkom vína? Našim ďalším typom na darček je set vín. Vyberte si z našej bohatej ponuky darčekové víno k narodeninám alebo inému sviatku.

Darček k narodeninám, by mal predsa vždy vyzdvihnúť konkrétneho človeka, či aktuálne obdobie jeho života. Vína nemusia byť nudným a nič nehovoriacim darčekom!

Narodeninové víno na mieru.

Personalizované víno na mieru s venovaním a vlastným textom

Personalizované narodeninové víno je vašou odpoveďou na mnohé vaše otázky. Darčeky sú predsa aj o tom, aby sme si ich vedeli dotvoriť podľa svojich najpresnejších predstáv a len vtedy môže konkrétne víno chutiť skutočne každému.

Personalizované vína k narodeninám vám dávajú vždy neobmedzené možnosti a schopnosť zapojiť vašu fantáziu na plné obrátky, aby výsledný darček stál skutočne za to. Pri svojom výbere môžeme staviť na konkrétne víno a vybrať mu aj tú najnetradičnejší variant etikiet, či samotného textu, ktorý nám len napadne. Stále predsa ešte platí, že najkrajšie darčeky sú vždy tie, ktoré aj sami dokážeme vyrobiť.

Poďme sa preto spolu podieľať na tvorbe vína ako darčeku, šitého vám priamo na mieru.

Zobrazených 1–12 z 56 výsledkov

Active Filters: Clear Filters