Darčekové Víno pre Mamu. Určite nám dáte za pravdu, že práve tá vaša mamička je najlepšia. Dávate jej ale patrične najavo, že si ju vážite a máte radi? Pokiaľ nie, podarujte jej k sviatku darčekové víno s venovaním pre najlepšiu mamičku.

V našej ponuke nájdete vína zoradené do troch kategórií. Darčekové víno pre mamiu s názvom Ľúbim ťa mamička, Najlepšia maminka alebo vína špeciálne k MDŽ. A samozrejme, pre každú mamičku sú vhodné darčekové vína s etiketou Ďakujem. Darček bude kompletný, ak ho doplníte o ružičku, ktorú tiež nájdete u nás v ponuke. V prípade, že si z kategórii vín pre mamičku nevyberiete, môžeme vám zhotoviť etiketu podľa vašich predstáv.

Personalizované víno na mieru s venovaním a vlastným textom.

Víno predsa zoženiete akékoľvek, avšak zároveň to musí byť aj pekný darček, ktorý má upútať aj oči. V tomto prípade by mnohí uvítali, keby si mohli konkrétnu etiketu vína aj sami navrhnúť.

Personalizované víno pre mamu je vašou odpoveďou na mnohé vaše otázky. Darčeky sú predsa aj o tom, aby sme si ich vedeli dotvoriť podľa svojich najpresnejších predstáv a len vtedy môže konkrétne víno chutiť skutočne každému.

Personalizované vína vám dávajú vždy neobmedzené možnosti a schopnosť zapojiť vašu fantáziu na plné obrátky, aby výsledný darček stál skutočne za to. Pri svojom výbere môžeme staviť na konkrétne víno a vybrať mu aj tú najnetradičnejší variant etikiet, či samotného textu, ktorý nám len napadne. Stále predsa ešte platí, že najkrajšie darčeky sú vždy tie, ktoré aj sami dokážeme vyrobiť.

Poďme sa preto spolu podieľať na tvorbe vína ako darčeku, šitého vám priamo na mieru.

Zobrazených 1–12 z 15 výsledkov

Active Filters: Clear Filters