Víno

Víno zo Slovenska

Tradícia darovania vína existuje už od nepamäti. Ako veľkí milovníci kvalitného vína sme sa rozhodli ju ešte viac posilniť. Veľmi dobre totiž vieme, ako originálna a hlavne chutná fľaša vína dokáže potešiť. Prostredníctvom nášho e-shopu Povedztovinom.sk predávame neobyčajné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom. Darujte darčekové víno s etiketou vyznania lásky či poďakovaním a napíšte tak úplne nový príbeh aj vy!

Náš e – shop Povedztovinom.sk sa zaoberá predajom darčekových vín vhodných ku každej príležitosti. V ponuke nájdete darčekové vína ku každému sviatku, na ktorý si len spomeniete. Máme darčekové vína k narodeninám a meninám, na Valentína, na Deň matiek, Vianoce alebo aj Silvestra. Prípitok s takýmto špeciálnym vínom naberá úplne iný rozmer. Špeciálne dni a aj ľudia si predsa zaslúžia špeciálny prípitok.

Víno

Ochutnali sme ich za vás!

Všetky predávané darčekové vína sme za vás ochutnali. Iste oceníte, že okrem krásneho zovňajšku sa po otvorení nebudete musieť hanbiť za chuť. Nemusíte sa báť, že vína bude trpké, kyslé a nevhodné na konzumáciu. Pekné balenie a pekelne chutné víno je samozrejmosťou a zárukou úspechu. U nás kúpené darčekové vína nemusia byť len okrasou na polici.  

Kvalitné akostné odrodové vína, produkované z oblasti Limbach z vlastnej vinohradníckej produkcie bez prídavných priemyselných dochucovadiel a farbív. Ponúkame aj kvalitné východoslovenské akostné odrodové vína s chráneným označením pôvodu D.S.C. od vinohradnícko-vinárskeho závodu PIVNICA TIBAVA.

Víno

 

Pivnica TIBAVA

Korene vinohradníctva v oblasti Tibavy siahajú až do 15. storočia, avšak vinohradnícka a vinárska činnosť spoločnosti PIVNICA TIBAVA s.r.o. nadviazala na tradície založené na sklonku sedemdesiatych rokov 20-teho storočia, kedy v roku 1965 založili a vybudovali vinohradnícko-vinársky závod na pestovanie spracovanie hrozna – vínnu pivnicu v Tibave.

Základom kvalitného vína je zdravé, kvalitné hrozno, dopestované  v našich vinohradoch.

  • Frankovka modrá ( červené suché )

výhodoslovenské akostné vína s chráneným označenim pôvodu, D.S.C. Elegantné víno rubínovo-červenej farby s jemne výraznou arómou po škorici a kôstkovom ovocí. Chuť je príjemne drsná, s vyšším obsahom kyselín, zanecháva dlhotrvajúci vnem na podnebí.

  •  Moravský muškát ( biele polosladké )

výhodoslovenské akostné vína s chráneným označenim pôvodu, D.S.C. Lahodné víno žltozelenkavej farby s typicky odrodovým muškátovým buketom a hravou sviežou kyselinou.

Víno

Víno Jano Limbach

Keďže bez vinohradov nie je možné vyrobiť víno, snažíme sa každým rokom zväčšovať výmeru svojich vinohradov. V súčasnosti obrábame viac ako 9 ha vlastných viníc. Zvyšné hrozno nakupujeme od starostlivo vybraných dodávateľov z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, nakoľko nám záleží na kvalite vín, predávaných pod našou značkou.

Vína vyrábame klasickou technológiou a reduktívnou technológiou s riadeným kvasným procesom. Vybrané červené vína vyzrievajú v barikových sudoch.

  • Irsai Oliver ( biele polosuché )

Ľahké aromatické, akostné odrodové vína. Vyznačuje príjemnou muškátovou chuťou.

  • Cabernet Savignon ( červené suché víno )

Ľahké aromatické, akostné odrodové vína. Vyznačuje príjemnou vôňou čiernych ríbezlí.

  • Cabernet Savignon ( ružové polosuché víno )

Ľahké aromatické, akostné odrodové vína. Vyznačuje korenistov chuťou a ovocným buketom.

  • Jahoda, Ríbezľák, Višňa ( ovocné polosladké vína)

3 ovocné vína s intenzívnou chuťou po Jahode, Ríbezľách či Višniach.

  • Frizzante ružové ( perlivé ružové polosuché víno ) – príplatok + 4€ k cene 7,99€

Jemne sýtené osviežujúce víno s výraznou ovocnou arómou jahôd a malín.

  • Frizzante biele ( perlivé biele polosuché víno ) – príplatok + 4€ k cene 7,99€

Jemne sýtené osviežujúce víno pripomínajúce čerstvý hroznový mušt.

  • Frizzante červené ( perlivé červené polosladké víno ) – príplatok + 4€ k cene 7,99€

Jemne sýtené ovocné víno obohatené bublinkami

23 karátové zlaté lupene vo víne

Víno

Hľadáte niečo výnimočé pre výnimočnú situáciu ? čo tak zlaté darčekové víno ?

charakteristickú prenikavú arómu s nádychom muškátu a bazového kvetu. Víno má nižší obsah kyselín, čo dopĺňa celkovú harmóniu a chuť.

Aromatizovaný nápoj na báze vína s 23 karátovými lupeňmi zlata.

Biele víno polosuché Irsai Oliver, akostné odrodové, 97 %, likér 23 carat gold.

Krajina pôvodu: Slovensko

Obsah alkoholu: 11,5% objemu.

Zlato 23 karát vhodné na konzumáciu.

 

Víno

Čím väčšia originalita, tým lepšie

Vďaka širokej škále kategórii si každý príde na svoje. A ak aj nie, žiadny problém. Hoci sú darčekové vína samo o sebe originálne, v prípade záujmu je u nás možné zakúpiť si darčekové vína s vlastnou navrhnutou etiketou. Etiketa na mieru pre zákazníka môže obsahovať vlastnú fotografiu, ľubovoľný text a farebné prevedenie. Nemusíte sa báť, že zhotovenie etikety bude trvať týždne. Etiketu zhotovíme rýchlo, zvyčajne do 24 hodín a postaráme sa aj o rýchle doručenie.

Príďte na narodeninovú párty vo veľkom štýle a obdarujte oslávenca darčekovým vínom s originálnym venovaním. Lebo neexistuje klasickejší a originálnejší darček ako darčekové vína s darčekovou etiketou, ktoré to povie za vás. 

Špeciálne dni a aj ľudia si predsa zaslúžia špeciálny prípitok.