Darčeková kazeta DeLuxe na 2 fľaše vína

40.00

Na sklade

Kvalitná kazeta v luxusnom drevenom obale na 2 fľaše vína.

Obsahuje 5 kusov príslušenstva – kvalitnú kovovú pákovú vývrtku s nožom, zátku, krúžok na fľašu, uzatváraciu nálievku a teplomer.

Kazeta je vystlana červeným saténom a uložená v elegantnej darčekovej krabici. Vhodná ako darček k rôznym príležitostiam. Fľaše vína nie sú súčasťou darčekovej kazety.

Rozmery : 360x320x120 mm

Vnútorné rozmery pre fľašu: 320x77x80 mm (1 fľaša)

Zdielajte tento produkt!

Popis

Darčeková kazeta DeLuxe na 2 fľaše vína s 5 ks príslušenstva

Kvalitná darčeková kazeta v luxusnom drevenom obale na 2 fľaše vína. Darčeková kazeta neobsahuje vína, tie je treba kúpiť zvlášť.

Stačí si vybrať

Náš široký sortiment zahŕňa vtipné, ale aj serióznejšie a luxusnejšie etikety s nápaditým a originálnym dizajnom. Okrem druhu etikety a jej dizajnu si možno zvoliť druh darčekového vína. Biele alebo červené? Aké chutí obdarovanému? V ponuke sú vína v základnom rozmere 7 x 7 x 30 cm s hmotnosťou 0,9 kg. Vyberať si môžete z vín zoradených do niekoľkých kategórii a tiež ich možno filtrovať podľa ceny. K vínam je možné prikúpiť aj darčekovú tašku a tak bude Vaše darčekové víno dokonalé.

Čím väčšia originalita, tým lepšie

Vďaka širokej škále kategórii si každý príde na svoje. A ak aj nie, žiadny problém. Hoci je darčekové víno samo o sebe originálne, v prípade záujmu je u nás možné zakúpiť si víno s vlastnou navrhnutou etiketou. Etiketa na mieru pre zákazníka môže obsahovať vlastnú fotografiu, ľubovoľný text a farebné prevedenie. Nemusíte sa báť, že zhotovenie etikety bude trvať týždne. Etiketu zhotovíme rýchlo, zvyčajne do 24 hodín a postaráme sa aj o rýchle doručenie.

Vína ku každej príležitosti, ku každému sviatku – Darčeková kazeta

Víno je dokonalým darčekom pre kohokoľvek – kolegu,priateľa, rodinného príslušníka, známeho ale aj na spríjemnenie romantických chvíľ so svojim partnerom. Je ideálne na darovanie v sviatkoch na narodeniny, meniny, valentína, halloween, vianoce, silvester, deň žien či otcov či na svadbu ale firemnú príležitosť.

Víno nemusí byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom.U nás nájdete a kúpite to, čo nikde inde nenájdete. Najširšia ponuka darčekových vín a stále ju rozširujeme – darčekové víno na každú príležitosť.

Darujte darčekové víno s etiketou vyznania lásky či poďakovaním a napíšte tak úplne nový príbeh aj vy!

Ďalšie informácie

Hmotnosť1 kg
Rozmery36 × 32 × 12 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Darčeková kazeta DeLuxe na 2 fľaše vína”